Pieter Kuijpers

Mijn Bachelor ICT heb ik gevolgd aan de HAN – profiel Infrastructure & Security Management- en verrijkt met een minor HRM voor leidinggevende. Techniek (denk aan netwerken opzetten en ethisch hacken) en management (denk aan organisatiekunde en projectmanagement) staan centraal in deze opleiding. Deze combinatie maakt dat ik vanuit verschillende perspectieven tegen een vraagstuk als informatiebeveiliging aan kan kijken. Mijn kracht is een beleid te brengen wat past bij de organisatie én haar cultuur. Een beleid dat gedragen wordt een beleid waar iedereen achter staat.

“Less is more” is de basis van mijn aanpak. Een aanpak die BMGRIP goed past. Wat ik vaak zie gebeuren is dat bedrijven regels verzinnen met de gedachte dat ‘dat’ beter lijkt tijdens een audit. Wat is het resultaat? Bedrijven worden bureaucratisch, beleid wordt langdradig, oninteressant en eindigt ergens onderin de kast. En de auditor? Die heeft alleen maar meer lastige vragen waar je geen antwoord op kunt geven. Een beter alternatief is kort, bondig en volledig kloppend beleid. Beleid dat de gewenste cultuur alleen maar versterkt en niet om zeep helpt.

Mijn motto is ‘grip geeft rust’. Wat neemt de zorgen rondom informatiebeveiliging direct weg? En dan hoor ik u denken, is het wegnemen van die zorg enorm veel werk? Nee, informatiebeveiliging draait wat mij betreft niet om een “Fort Knox” bouwen maar om grip te krijgen op risico’s. Hoe goed de beveiliging ook is, er kan altijd iets onverwachts gebeuren. Met de juiste maatregelen weet je als organisatie in elke situatie wat er moet gebeuren en los je problemen direct op. Als je daar ook nog eens van leert, dan heb je grip en kun je genieten van de rust.

Maak kennis met de rest van ons team

Sven van der Velden
  • Business Consultant
  • velden@bmgrip.nl
  • 0651346005
  • LinkedIn
Annebel van den Aakster
  • Business Consultant
  • aakster@bmgrip.nl
  • 0637409887
  • LinkedIn
Pieter Kloetstra
  • Managing Consultant
  • kloetstra@bmgrip.nl
  • 0610751650
  • LinkedIn
Tom Urbanus
  • Business Consultant
  • urbanus@bmgrip.nl
  • 0659866833
  • LinkedIn
Maarten van Kooten
Pim Lagrand
  • Business Consultant
  • lagrand@bmgrip.nl
  • 0651715749
  • LinkedIn
Ashley Claasen
  • Developer
  • claassen@bmgrip.nl
  • 0659837550
  • LinkedIn
Chip Snepvangers
  • Business Consultant
  • snepvangers@bmgrip.nl
  • 0659839628
  • LinkedIn
Deniz Kilic
  • Business Consultant
  • kilic@bmgrip.nl
  • 0659809534
  • LinkedIn
Joost Jansen
  • Business Consultant
  • jansen@bmgrip.nl
  • 0654654334
  • LinkedIn
Sjoerd Marinussen
  • Team Lead | Business Consultant
  • marinussen@bmgrip.nl
  • 0657728282
  • LinkedIn
Reham Akil
Raymond van Schadewijk
  • Business Consultant
  • schadewijk@bmgrip.nl
  • 0659880240
  • LinkedIn
Gert Dekker
  • Business Consultant
  • dekker@bmgrip.nl
  • 0651716942
  • LinkedIn
Bart van Vlijmen
  • Business Consultant
  • vlijmen@bmgrip.nl
  • 0618693112
  • LinkedIn
Heidi van Leerdam
Monique van Praet
  • Business Consultant
  • praet@bmgrip.nl
  • 0650449216
  • LinkedIn
Raymond Jutten
  • Business Consultant
  • jutten@bmgrip.nl
  • 0686846383
  • LinkedIn
Sjoerd van de Meerendonk
  • Directeur
  • meerendonk@bmgrip.nl
  • 0654235605
  • LinkedIn
Gert Kogenhop
  • Operationeel Manager BCM
  • kogenhop@bmgrip.nl
  • 0653101821
  • LinkedIn
Marieke van Zuidam
  • Business Consultant
  • zuidam@bmgrip.nl
  • 0686887000
  • LinkedIn
Wesley Stam
  • Lead Developer
  • stam@bmgrip.nl
  • 0630306902
  • LinkedIn
Minh-tien Bui
  • Business Consultant
  • bui@bmgrip.nl
  • 0686819773
  • LinkedIn
Arjen van Helden
  • Business Consultant
  • helden@bmgrip.nl
  • 0686844329
  • LinkedIn
Freek Ebbers
  • Business Consultant
  • ebbers@bmgrip.nl
  • 0653515809
  • LinkedIn
Stephan Bos
  • Team Lead | Business Consultant
  • bos@bmgrip.nl
  • 0613105187
  • LinkedIn
Robin Beiler
  • Managing Consultant
  • beiler@bmgrip.nl
  • 0646757509
  • LinkedIn
Bram Volbeda
  • Business Consultant
  • volbeda@bmgrip.nl
  • 0659802763
  • LinkedIn
Henry Snijders
  • Business Consultant
  • snijders@bmgrip.nl
  • 0686844627
  • LinkedIn
Mark van der Staaij
  • Business Consultant
  • staaij@bmgrip.nl
  • 0659888376
  • LinkedIn
Omerjan Memetimin
  • Full-stack Developer
  • memetimin@bmgrip.nl
  • 0686899124
  • LinkedIn
Steven Hofstede
  • Developer
  • hofstede@bmgrip.nl
  • 0659860462
  • LinkedIn
Adres

Computerweg 22
3542 DR Utrecht

KvK: 30277648
BTW: NL 8217.37.612.B01

Privacy statement - Disclaimer - © 2024 BMGRIP