Tom Urbanus

Tom studeerde Medische Informatiekunde aan de universiteit van Amsterdam. Hij heeft in verschillende rollen veel ervaring binnen zowel de gezondheidszorg als in het bedrijfsleven gelieerd aan de gezondheidszorg. Hierbij combineerde hij (project)management met een rol als Security Officer waarbij zijn organisaties verplicht waren te voldoen aan de ISO27001 en NEN7510 normen.

Tom zet zijn kennis en ervaring in om organisaties te begeleiden bij het inrichten van de juiste informatiebeveiliging, met als bijproduct het behalen van certificering. De uitdaging vindt hij in het aansluiten van de processen van de organisatie op een praktische en haalbare oplossing. Het aantonen dat informatiebeveiliging niet in de weg zit en juist mogelijkheden geeft is een belangrijke drijfveer in zijn werk. Zijn scherpe analytische en goede sociale vaardigheden zet hij samen met een gezonde dosis humor in om in een goede sfeer met organisaties samen de doelstellingen te behalen.

Maak kennis met de rest van ons team

Joost Jansen
  • Business Consultant
  • jansen@bmgrip.nl
  • 0654654334
  • LinkedIn
Mark van der Staaij
  • Business Consultant
  • staaij@bmgrip.nl
  • 0659888376
  • LinkedIn
Maarten van Kooten
Steven Hofstede
  • Developer
  • hofstede@bmgrip.nl
  • 0659860462
  • LinkedIn
Ashley Claasen
  • Developer
  • claassen@bmgrip.nl
  • 0659837550
  • LinkedIn
Gert Dekker
  • Business Consultant
  • dekker@bmgrip.nl
  • 0651716942
  • LinkedIn
Annebel van den Aakster
  • Business Consultant
  • aakster@bmgrip.nl
  • 0637409887
  • LinkedIn
Wesley Stam
  • Lead Developer
  • stam@bmgrip.nl
  • 0630306902
  • LinkedIn
Monique van Praet
  • Business Consultant
  • praet@bmgrip.nl
  • 0650449216
  • LinkedIn
Reham Akil
Bram Volbeda
  • Business Consultant
  • volbeda@bmgrip.nl
  • 0659802763
  • LinkedIn
Omerjan Memetimin
  • Full-stack Developer
  • memetimin@bmgrip.nl
  • 0686899124
  • LinkedIn
Marieke van Zuidam
  • Business Consultant
  • zuidam@bmgrip.nl
  • 0686887000
  • LinkedIn
Freek Ebbers
  • Business Consultant
  • ebbers@bmgrip.nl
  • 0653515809
  • LinkedIn
Henry Snijders
  • Business Consultant
  • snijders@bmgrip.nl
  • 0686844627
  • LinkedIn
Arjen van Helden
  • Business Consultant
  • helden@bmgrip.nl
  • 0686844329
  • LinkedIn
Sjoerd Marinussen
  • Team Lead | Business Consultant
  • marinussen@bmgrip.nl
  • 0657728282
  • LinkedIn
Deniz Kilic
  • Business Consultant
  • kilic@bmgrip.nl
  • 0659809534
  • LinkedIn
Pieter Kloetstra
  • Managing Consultant
  • kloetstra@bmgrip.nl
  • 0610751650
  • LinkedIn
Minh-tien Bui
  • Business Consultant
  • bui@bmgrip.nl
  • 0686819773
  • LinkedIn
Heidi van Leerdam
Pieter Kuijpers
  • Business Consultant
  • kuijpers@bmgrip.nl
  • 0659865523
  • LinkedIn
Gert Kogenhop
  • Operationeel Manager BCM
  • kogenhop@bmgrip.nl
  • 0653101821
  • LinkedIn
Pim Lagrand
  • Business Consultant
  • lagrand@bmgrip.nl
  • 0651715749
  • LinkedIn
Robin Beiler
  • Managing Consultant
  • beiler@bmgrip.nl
  • 0646757509
  • LinkedIn
Stephan Bos
  • Team Lead | Business Consultant
  • bos@bmgrip.nl
  • 0613105187
  • LinkedIn
Raymond Jutten
  • Business Consultant
  • jutten@bmgrip.nl
  • 0686846383
  • LinkedIn
Raymond van Schadewijk
  • Business Consultant
  • schadewijk@bmgrip.nl
  • 0659880240
  • LinkedIn
Sjoerd van de Meerendonk
  • Directeur
  • meerendonk@bmgrip.nl
  • 0654235605
  • LinkedIn
Sven van der Velden
  • Business Consultant
  • velden@bmgrip.nl
  • 0651346005
  • LinkedIn
Chip Snepvangers
  • Business Consultant
  • snepvangers@bmgrip.nl
  • 0659839628
  • LinkedIn
Bart van Vlijmen
  • Business Consultant
  • vlijmen@bmgrip.nl
  • 0618693112
  • LinkedIn
Adres

Computerweg 22
3542 DR Utrecht

KvK: 30277648
BTW: NL 8217.37.612.B01

Privacy statement - Disclaimer - © 2024 BMGRIP