Henry Snijders

Henry is een voorstander van een pragmatische aanpak als fundament voor het opzetten van een doeltreffend Informatie Security Management systeem (ISMS). Hij begrijpt dat het succes van een managementsysteem in hoge mate afhangt van de acceptatie ervan binnen de organisatie. Zijn benadering is erop gericht om nauw aan te sluiten bij de eigen primaire processen en naadloos verbinding te maken met bestaande procedures en interne tools, zoals Confluence en Jira.

Voor Henry is het essentieel dat een ISMS begrijpelijk is, concreet nut en waarde toevoegt, en verder reikt dan slechts een theoretisch kunstje dat ooit door een adviseur is uitgelegd. Hij hecht veel waarde aan een diepgaand begrip van de onderliggende verbanden, wat tevens de basis vormt voor zijn consultancybenadering.

Zijn uitgangspunten zijn hierbij helder: Actief gebruik maken van tools draagt niet alleen bij aan het vergemakkelijken van taken, maar biedt tevens de mogelijkheid om overzicht te behouden. Het streven is om potentiële bureaucratische obstakels om te vormen tot initiatieven die daadwerkelijk de organisatie naar een hoger niveau tillen en aanzienlijke toegevoegde waarde bieden. Discipline en het zorgvuldig verzamelen van bewijs voor uitgevoerde acties vormen een cruciaal aspect van deze benadering. Daarnaast blijft voortdurende verbetering een onwrikbaar kernprincipe, waarbij de focus ligt op gestage vooruitgang.

In het streven naar een effectief ISMS benadert Henry de uitdaging met een combinatie van praktische inbedding in de organisatie, slim gebruik van tools en een focus op tastbare resultaten die de organisatie daadwerkelijk vooruithelpen.

Maak kennis met de rest van ons team

Wesley Stam
  • Lead Developer
  • stam@bmgrip.nl
  • 0630306902
  • LinkedIn
Bram Volbeda
  • Business Consultant
  • volbeda@bmgrip.nl
  • 0659802763
  • LinkedIn
Marieke van Zuidam
  • Business Consultant
  • zuidam@bmgrip.nl
  • 0686887000
  • LinkedIn
Steven Hofstede
  • Developer
  • hofstede@bmgrip.nl
  • 0659860462
  • LinkedIn
Tom Urbanus
  • Business Consultant
  • urbanus@bmgrip.nl
  • 0659866833
  • LinkedIn
Annebel van den Aakster
  • Business Consultant
  • aakster@bmgrip.nl
  • 0637409887
  • LinkedIn
Pieter Kloetstra
  • Managing Consultant
  • kloetstra@bmgrip.nl
  • 0610751650
  • LinkedIn
Ashley Claasen
  • Developer
  • claassen@bmgrip.nl
  • 0659837550
  • LinkedIn
Sjoerd van de Meerendonk
  • Directeur
  • meerendonk@bmgrip.nl
  • 0654235605
  • LinkedIn
Pim Lagrand
  • Business Consultant
  • lagrand@bmgrip.nl
  • 0651715749
  • LinkedIn
Gert Dekker
  • Business Consultant
  • dekker@bmgrip.nl
  • 0651716942
  • LinkedIn
Gert Kogenhop
  • Operationeel Manager BCM
  • kogenhop@bmgrip.nl
  • 0653101821
  • LinkedIn
Freek Ebbers
  • Business Consultant
  • ebbers@bmgrip.nl
  • 0653515809
  • LinkedIn
Arjen van Helden
  • Business Consultant
  • helden@bmgrip.nl
  • 0686844329
  • LinkedIn
Joost Jansen
  • Business Consultant
  • jansen@bmgrip.nl
  • 0654654334
  • LinkedIn
Heidi van Leerdam
Pieter Kuijpers
  • Business Consultant
  • kuijpers@bmgrip.nl
  • 0659865523
  • LinkedIn
Robin Beiler
  • Managing Consultant
  • beiler@bmgrip.nl
  • 0646757509
  • LinkedIn
Omerjan Memetimin
  • Full-stack Developer
  • memetimin@bmgrip.nl
  • 0686899124
  • LinkedIn
Sjoerd Marinussen
  • Team Lead | Business Consultant
  • marinussen@bmgrip.nl
  • 0657728282
  • LinkedIn
Chip Snepvangers
  • Business Consultant
  • snepvangers@bmgrip.nl
  • 0659839628
  • LinkedIn
Raymond Jutten
  • Business Consultant
  • jutten@bmgrip.nl
  • 0686846383
  • LinkedIn
Raymond van Schadewijk
  • Business Consultant
  • schadewijk@bmgrip.nl
  • 0659880240
  • LinkedIn
Stephan Bos
  • Team Lead | Business Consultant
  • bos@bmgrip.nl
  • 0613105187
  • LinkedIn
Mark van der Staaij
  • Business Consultant
  • staaij@bmgrip.nl
  • 0659888376
  • LinkedIn
Deniz Kilic
  • Business Consultant
  • kilic@bmgrip.nl
  • 0659809534
  • LinkedIn
Minh-tien Bui
  • Business Consultant
  • bui@bmgrip.nl
  • 0686819773
  • LinkedIn
Maarten van Kooten
Reham Akil
Sven van der Velden
  • Business Consultant
  • velden@bmgrip.nl
  • 0651346005
  • LinkedIn
Monique van Praet
  • Business Consultant
  • praet@bmgrip.nl
  • 0650449216
  • LinkedIn
Bart van Vlijmen
  • Business Consultant
  • vlijmen@bmgrip.nl
  • 0618693112
  • LinkedIn
Adres

Computerweg 22
3542 DR Utrecht

KvK: 30277648
BTW: NL 8217.37.612.B01

Privacy statement - Disclaimer - © 2024 BMGRIP