Raymond Jutten

Raymond is een ervaren business consultant met ruim 20 jaar ervaring op het gebied van beveiliging. Als expert begeleidt hij bedrijven met de integratie van diverse normen met betrekking tot informatiebeveiliging en business continuity. Raymond heeft een achtergrond in fysieke beveiliging en mag de titel RSE (Register Security Expert) voeren achter zijn naam. Daarnaast is Raymond Governance, Risk & Compliance Professional (GRCP).

Raymond is analytisch en communicatief vaardig. Daarbij denkt hij probleemoplossend en bereikt hij snel de kern van vraagstukken. Zijn continue monitoring van de ontwikkelingen binnen de markt laat zien dat hij als geen ander thuis is in de wereld van (informatie)beveiliging. Tevens helpt Raymond als content manager met het inrichten en onderhouden van SmartManSys, het eigen ontwikkelde managementsysteem van BMGRIP voor klanten. Raymond staat voor efficiënt en effectief implementatieproces en streeft ernaar bedrijven meerwaarde te bieden, terwijl ze door complexe informatiebeveiligingsprocessen worden geleid.

Maak kennis met de rest van ons team

Sven van der Velden
  • Business Consultant
  • velden@bmgrip.nl
  • 0651346005
  • LinkedIn
Raymond van Schadewijk
  • Business Consultant
  • schadewijk@bmgrip.nl
  • 0659880240
  • LinkedIn
Omerjan Memetimin
  • Full-stack Developer
  • memetimin@bmgrip.nl
  • 0686899124
  • LinkedIn
Marieke van Zuidam
  • Business Consultant
  • zuidam@bmgrip.nl
  • 0686887000
  • LinkedIn
Annebel van den Aakster
  • Business Consultant
  • aakster@bmgrip.nl
  • 0637409887
  • LinkedIn
Bram Volbeda
  • Business Consultant
  • volbeda@bmgrip.nl
  • 0659802763
  • LinkedIn
Arjen van Helden
  • Business Consultant
  • helden@bmgrip.nl
  • 0686844329
  • LinkedIn
Heidi van Leerdam
Stephan Bos
  • Team Lead | Business Consultant
  • bos@bmgrip.nl
  • 0613105187
  • LinkedIn
Gert Dekker
  • Business Consultant
  • dekker@bmgrip.nl
  • 0651716942
  • LinkedIn
Mark van der Staaij
  • Business Consultant
  • staaij@bmgrip.nl
  • 0659888376
  • LinkedIn
Reham Akil
Pim Lagrand
  • Business Consultant
  • lagrand@bmgrip.nl
  • 0651715749
  • LinkedIn
Monique van Praet
  • Business Consultant
  • praet@bmgrip.nl
  • 0650449216
  • LinkedIn
Tom Urbanus
  • Business Consultant
  • urbanus@bmgrip.nl
  • 0659866833
  • LinkedIn
Bart van Vlijmen
  • Business Consultant
  • vlijmen@bmgrip.nl
  • 0618693112
  • LinkedIn
Robin Beiler
  • Managing Consultant
  • beiler@bmgrip.nl
  • 0646757509
  • LinkedIn
Joost Jansen
  • Business Consultant
  • jansen@bmgrip.nl
  • 0654654334
  • LinkedIn
Sjoerd van de Meerendonk
  • Directeur
  • meerendonk@bmgrip.nl
  • 0654235605
  • LinkedIn
Henry Snijders
  • Business Consultant
  • snijders@bmgrip.nl
  • 0686844627
  • LinkedIn
Pieter Kuijpers
  • Business Consultant
  • kuijpers@bmgrip.nl
  • 0659865523
  • LinkedIn
Ashley Claasen
  • Developer
  • claassen@bmgrip.nl
  • 0659837550
  • LinkedIn
Steven Hofstede
  • Developer
  • hofstede@bmgrip.nl
  • 0659860462
  • LinkedIn
Maarten van Kooten
Minh-tien Bui
  • Business Consultant
  • bui@bmgrip.nl
  • 0686819773
  • LinkedIn
Freek Ebbers
  • Business Consultant
  • ebbers@bmgrip.nl
  • 0653515809
  • LinkedIn
Wesley Stam
  • Lead Developer
  • stam@bmgrip.nl
  • 0630306902
  • LinkedIn
Deniz Kilic
  • Business Consultant
  • kilic@bmgrip.nl
  • 0659809534
  • LinkedIn
Pieter Kloetstra
  • Managing Consultant
  • kloetstra@bmgrip.nl
  • 0610751650
  • LinkedIn
Chip Snepvangers
  • Business Consultant
  • snepvangers@bmgrip.nl
  • 0659839628
  • LinkedIn
Sjoerd Marinussen
  • Team Lead | Business Consultant
  • marinussen@bmgrip.nl
  • 0657728282
  • LinkedIn
Gert Kogenhop
  • Operationeel Manager BCM
  • kogenhop@bmgrip.nl
  • 0653101821
  • LinkedIn

Privacy statement - Disclaimer - © 2024 BMGRIP